Lajmet e fundit

© 2011 Artmotion npsh. All rights are reserved. Website by OBSCURE MULTIMEDIA
>  01.11.2015 /  Rritje e kapcitetit tė Internetit dhe lirim i ēmimeve
>  20.06.2014 /  PROMOCION - PAKO E RE - PAKO START
>  04.06.2014 /  PROMOCION - PAKO E RE - PAKO DUO START

>  07.03.2014 /  PROMOCION - PAKO HBO
>  20.02.2014 /  PROMOCION - PAKO DUO 50 -- shiko reklament
>  24.11.2013 /  PROMOCION - ZBRITJE DERI NE 35%
>  22.11.2013 /  Dėmtohet linja kryesore magistrale
> 12.10.2013  /   PAKO 100 MBIT - 5 euro
> 18.07.2013  /  Provoje para se ta blesh
> 18.07.2013  /  Dyfishim i shpejtėsisė, pa e dyfishuar ēmimin pėr tė gjithė klientėt egzistues
> 13.02.2013  /  Artmotion prezanton PAKO DUO - Internet+HDTV
> 31.12.2012  /  Artmotion prezanton pakot me te shpejta te internetit ne Kosove. Pako 100mbit/s
> 26.12.2011  /  Pako 6 Promocion pėr vetėm 5.5 euro nė muaj

> 26.12.2011  /  Lansohen pakot e internetit pėr shfrytėzuesit shtėpiak
Back
Next