OFERTĖ E RE

Kallxoj Kojshisė

Oferta Kallxoj Kojshisė ofrohet pėr tė gjithė klientėt ekzistues tė cilėt referojnė njė apo mė shumė kojshi tė tyre.

Klienti ekzistues qe referon nje klient te ri perfiton 15 dite shtese abonim pėr cdo tė referuar. Gjithashtu i referuari (kojshia) pėrfiton 50% lirim tė depozitave.

Oferta vlenė deri mė 15 Mars 2016. Nuk ėshtė i kufizuar numri i tė referuarve qė mund ti referoni nė Artmotion.

Zgjatja e abonimit bėhet gjatė mbushjės sė ardhshme mujore.

Procedura:
Tė gjithė klientėt ekzistues do tė pranojnė njė SMS nė numrin primar kontaktues i cili pėrmbanė kodin referues tė cilin duhet tė ja ipni Kojshisė suaj. Me rastin e krijimit tė kontratės nga i referuari juaj nė Artmotion, ju automatikisht do tė kreditoheni me 15 ditė shtesė e cila do tė aplikohet nė abonimin e ardshėm. Ju gjithashtu do tė pranoni edhe kodin referues shtesė pėr tė njė kojshi tjetėr qė mund tė sillni dhe prap tė pėrfitoni sipas ofertės.


PAKO E RE NGA ARTMOTION

Rritje e kapacitetit tė Internetit dhe lirim i ēmimeve

Artmotion njofton tė gjithė palėt e interesuara se nga data 01.11.2015 ka ndryshuar ēmimorėn e produkteve dhe shėrbimeve.

Tė gjitha pakot nė rrjetin Cable kanė pėsuar rritje tė kapacitetit tė internetit si dhe janė barazuar pakot e internetit nė tė gjitha llojet e rrjeteve si nė cable ashtu nė fibėr.

Nga data 01.11.2015 ėshtė unifikuar edhe cmimorja e tarifave tjera.

Pėr tė shiquar cmimorėn e re KLIKONI KETU

PAKO E RE NGA ARTMOTION

PAKO START. Nxitoni oferta ėshtė e kufizuar deri mė 1 Shtator.

Nga data 20.06.2014, ARTMOTION lanson pakon mė ekonomike nė tregun kosovar tė emėruar "PAKO START"

Tė gjithė klientėt tė cilėt do tė zgjedhin kėtė pako, do tė pėrfitojnė mbi 65 TV kanale tė pėrzgjedhura sipas kėrkesave tė klienteve tė cilat pėrfshijnė kanale lokale, kombėtare e ndėrkombetare me pėrmbajtje gjeneraliste, dokumentarė, filma, argetim si dhe kanale pėr mė tė vegjelit.

Pakoja Start, e ofruar nga ARTMOTION tanimė bėhet pakoja mė ekonomike e ofruar pėr shėrbimin e televizionit kabllor dixhital dhe IPTV, duke u bėrė kėshtu financiarisht e arritshme pėr tė gjitha shtresat.

Pakoja Start varėsisht nga dekoderi qė pėrzgjidhni, ofrohet edhe me kanale tė defincionit tė lartė (HD) si dhe tė defincionit standard.

Kjo pako ofrohet me abonim 1 mujor me ēmim prej vetėm 5 EURO nė muaj dhe instalim falas nė tė gjitha zonat dhe qytetet ku Artmotion ka tė shtrirė rrjetin Fiber dhe Cable.

-----------
Promocioni per TV PAKO START eshte i vlevshem vetem per klientet qe bejne kontraten deri me 1 Shtator 2014. Pas skadimit te promocionit klentet e rinj nuk do te mund te blejne Pakon Start, por vetem klientet qe kane bere kontrate para 1 Shtator 2014.

PAKO E RE NGA ARTMOTION

PAKO DUO START. Nxitoni oferta ėshtė e kufizuar deri mė 1 Shtator.

Nga data 04.06.2014, ARTMOTION lanson pakon mė ekonomike nė tregun kosovar tė emėruar "PAKO DUO START"

Tė gjithė klientėt tė cilėt do tė zgjedhin kėtė pako, do tė pėrfitojnė internet 20 megabit/s* dhe mbi 65 kanale televizive qė pėrfshijnė kanale lokale dhe ndėrkombėtare si dhe resiverin HD i cili ka tė integruar edhe funksionet e avancuara si Youtube, internet shfletim ne TV tuaj, etj

Kjo pako ofrohet me abonim 1 mujor me ēmim prej vetėm 10 EURO nė muaj dhe instalim falas nė tė gjitha zonat dhe qytetet ku Artmotion ka tė shtrirė rrjetin Fiber dhe Cable.

-----------
*Nė ato zona ku Artmotion ka tė shtrirė vetėm rrjetin Cable, PAKO DUO START do tė pėrmban internet 5 megabit/s dhe mbi 65 kanale televizive.
Promocioni per PAKO DUO START eshte i vlevshem vetem per klientet qe bejne kontraten deri me 1 Shtator 2014. Pas skadimit te promocionit klentet e rinj nuk do te mund te blejne Pakon Duo Start, por vetem klientet qe kane bere kontrate para 1 Shtator 2014.

PAKO E RE NGA ARTMOTION

PAKO HBO

Pėr HBO:
HBO dhe HBO Comedy vjen nė Artmotion me programin e filmave mė tė famshėm botėror, e cila ēdo muaj sjell mbi 150 filma, pėrfshirė 20 premiera, seriale, komedi, koncerte dhe ngjarje ekskluzive. Tė gjitha kėto pėrmbajtje janė pėrmbajtje kryesisht tė prodhuara nė vitet e fundit 2012, 2013, 2014 me njė cilėsi tė pa parė.

Pėr tė gjithė klientėt e ri qė bėjnė kėrkesė pėr kycje deri mė datėn 15 Prill 2014 tė pakos DUO20, do tė pėrfitojnė njė muaj FALAS pakon shtesė HBO dhurate.

Klientėt egzistues automatikisht do tė pėrfitojnė njė muaj falas tė pakos HBO, ndėrsa pas njė muaji ata do tė mund tė zgjedhin nėse dėshirojnė tė abonohen ne pakon HBO apo jo.

Klientėt e ri apo egzistues qė abonohen ne pakon HBO pėr 12 muaj pėrfitojnė njė muaj FALAS shtesė.

Ēmimet:
Pako HBO: 4 EUR